Смажена кукурудза

Смажена кукурудза

Кукурудза — це зерно, вирощене корінними американцями близько семи тисячоліть тому в географічному регіоні, яким є сучасна Мексика. Його розвиток спонукав до поширення кукурудзи по всій Північній, Центральній і Південній Америці. Це виявилося важливим для «трьох сестер» розвинених культур. Rкі прийняли численні місцеві клани: кукурудзяне стебло на полі буде переміщено стручковою квасолею. Bисадженою поруч із ним, і також будуть висаджені великі кабачки. Wоб приховати область. навколо стебла кукурудзи та квасолі, щоб зупинити розвиток бур’янів. Часто голови і нутрощі риб місцеві жителі клали в землю перед посадкою трьох сестер, щоб земля була більш плодоносною.

Кукурудза, якщо її з’їсти сирою, призведе до розрідження кишечника. Щоразу, коли про це дізнавалися, клієнти, як правило, варили кукурудзу, а місцеві придумали, як її сушити. Для початку вони виділили шматочки качана зрілої кукурудзи. Потім вони розпалили вогонь і дозволили дровам перетворитися на гаряче вугілля. Використовуючи ємність для приготування їжі (наприклад, сковороду сьогодні), вони варили трохи тваринного жиру, доки з нього не утворилася олія (сьогодні ми б використовували олію для приготування їжі). Тоді вони додали один тонкий шар кукурудзяних частин і перемішали їх великою ложкою, поки вони сушилися над гарячим вугіллям. Коли шматочки набули блискучого коричневого кольору (не потемніли), вони перемістили їх у холодну камеру, куди можна було додати сіль і змішати, щоб отримати сіль на всій сухій кукурудзі. Оскільки ця технологія приготування дозволяла висушити лише незначну кількість кукурудзи, ймовірно, це було завданням цілий день мати велику кількість сушеної кукурудзи.

ПЕРЕВАГИ ТА УНІКАЛЬНІСТЬ ПЕРЕЖЕНОЇ КУКУРУДЗИ

Висушену кукурудзу можна було прибрати для використання в бурхливі дні, коли не можна було готувати вогонь. Його дуже добре можна отримати, коли дорослі чи діти були ненажерливі. Він давав підготовлене зручне джерело їжі, коли місцеві жителі вирушали в погоню, щоб напасти на різні клани, або коли весь клан перед весною перебирався на свіжіші поля, що вони часто робили на тій підставі, що розуміли, що нудні випадкові посадки врожайність вичерпала б добавки в бруд. Таким чином, вони відійдуть, щоб дати грунту занедбаний розвиток (повернення до характерного стану).

Як не дивно, місцеві клани по всій Америці домовилися з різними кланами і вважали, що деякі з них будуть або ворогами, або джерелами речей, які вони повинні взяти. Коли з’явилися європейці, здебільшого їх не сприймали як ворогів або їх розглядали в світлі того факту, що вони були такими унікальними. У багатьох випадках місцеві жителі допомагали європейцям втілити їх зовнішній вигляд, як встановити трьох сестер. Зіткнення врешті-решт відбувалися, коли клан залишав землю, яку вони залучали, і європейці потім, у цей момент, переселялися на занедбану землю. Через багато років після того, клан повернувся на землю і, по суті, почав бізнес і використовував поля навколо присадибних європейців. Загалом європейці були б шоковані тим, що індіанці повернулися на землю, яку вони вважали покинутою, і таким чином «подарували» їм. Таким чином було визначено вираз «індійський провайдер».